Kërcënohet një zyrtar në Prishtinë, ndiqet me veturë nga disa persona të panjohur

Një zyrtar ka njoftuar se derisa ishte duke vozitur automjetin e tij në Prishtinë, është kanosur dhe përcjellë nga një automjet me tabela vendore me të dyshuarin mashkull, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.


Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime nga njësitet relevante.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje për rastin.