Aksident i rëndë në Ozdrim të Pejës

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Ozdrim të Pejës, shkruan Reporteri.net. Në pamje e aksidentit shihet një person i shtrirë në tokë. 


Policia deri më tash nuk ka dhënë informacion në lidhje me aksidentin në fjalë.

Në fotografitë e siguruara nga Reporteri.net, nga vendi i ngjarjes, shihet se njëra prej veturave të përfshira në aksidente është e dëmtuar në masë të madhe.

Aty shihen edhe një grumbull banorësh të mbledhur rreth vendit ku ka ndodhur aksidenti, dhe një person i shtrirë në tokë.

Nuk dihet ende nëse në aksident ka patur të lënduar apo viktima tjera.