Tre të vdekur në një aksident në Duhël

Tre të vdekur dhe një i lënduar kanë mbetur të vdekur në një aksident në rrugën e Duhlës.

Rastin e ka konfirmuar policia nga vendi i ngjarjes Shefi i Njësisë së Trafikut Rajonal të Prizrenit, Afrim Syla.

“Nga aksidenti janë tre viktima, ende të paidentifikuar, ndërsa i lënduar është një person. Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe veture Golf 7.

Shoferi i kamionit është në tretman mjekësor me urdhër të Policisë. Të gjitha njësitë policore dhe ekipet emergjente janë në vendin”.

Viktimat janë shoferi i veturës dhe dy pasagjerët.