Motoçiklisti në Dragash godet shtyllën, përfundon në spital

Të martën në Dragash një motoçiklist ka goditur shtyllën elektrike, ku si pasojë e kësaj ka pësuar ka marrë lëndime trupore.


Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Dragash ku si pasojë e pakujdesisë motoçiklisti ka goditur një shtyllë elektrike.

Nga ky vetaksident viktima ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.