Nën ndikim të alkoolit kanos gruan dhe vajzën e tij, arrestohet gjakovari

Një burrë është arrestuar nga policia nën dyshimin se ka kërcënuar gruan dhe vajzën e tij.


Policia ka sqaruar se gjatë ditës së djeshme është vënë në pranga një burrë në Gjakovë pasi që i njëjti dyshohet se nën ndikim të alkoolit ka kërcënuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka kanosur bashkëshorten dhe vajzën e tij”, njofton PK.

Sipas policisë, i njëjti është intervistuar dhe për rastin është njoftuar edhe prokurori i shtetit.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, theksohet në njoftim. /Reporteri.net/.