×
 • Lajme
 • Lajme / Hetimi i policisë

  Për djegien e banesës në Prishtinë, intervistohen dy banoret

  Reporteri
  01 Mars 2024 | 23:37

  Një banesë është djegur të premten në rrugën “Shaqir Igrishta” në Prishtinë, raporton gazeta online Reporteri.net.

  Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Për shkaqe siguria ata kanë evakuuar banorët e tjerë.

  Përveç dëmeve materiale, asnjë banor nuk është lënduar dhe nuk ka kërkuar ndihmë mjekësore.

  Sipas informacioneve, zjarri dyshohet se është shkaktuar nga ngrohësja elektrike.

  Për këtë rast janë intervistuar si të dyshuara dy banoret e kësaj banese.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!