Prizrenasi sulmon nënën dhe gjyshin e tij, arratiset

Një person në Prizren, gjatë ditës së djeshme ka ushtruar dhunë në familjen e tij, raporton Gazeta Online Reporteri.net.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, zënka kishte filluar nga një mosmarrëveshje.

Nga mosmarrëveshja verbale, i dyshuari ka kanosur e më pas ka sulmuar fizikisht nënën e tij dhe gjyshin.

Njëri nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.