E tmerrshme: Goditet me grushta një i moshuar në “Rrugën C” në Prishtinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur çaste më parë në rrugën C në Prishtinë.

Gazeta Online Reporteri.net ka siguruar pamje nga ky moment derisa shihen se dy persona teksa kanë dalë jashtë veturave të tyre dhe po zihen.

Njëri nga ta godet me grushte në fytyrë të moshuarin që shihet dhe në video.

Për këtë rast Gazeta Online Reporteri.net ka kontaktuar edhe Policinë e Kosovës, por të njëjtit nuk kanë dhënë akoma ndonjë përgjigjje.