×
 • Lajme
 • Lajme

  Tre të arrestuar për marrje me prostitucion në Prishtinë

  Reporteri
  17 Dhjetor 2021 | 9:56

  Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një pune hetimore janë arrestuar tre të dyshuar një mashkull dhe dy femra, të gjithë kosovarë, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëkryerje –bashkëveprim kanë kryer veprën penale “prostitucion”.

  Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuar ata janë dërguar në mbajtje.

  Rasti është në procedurë hetimore.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!