Vizat nuk po liberalizohen, Labi nuk po e heq mjekrën, shikoni sa i është rritur

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri vazhdon ta mbajë premtimin për rritjen e mjekrës dhe flokët deri në liberalizim

Labi, së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ku mund ta shihni deputetin me flokë dhe mjekër me të gjata.

Ndryshe, Labinot Tahiri ka muaj që ka dhënë deklaratën se do mbajë mjekrën e gjatë dhe flokët deri në liberalizim.

Ai ndan postime të shpeshta me ndjekësit në rrjete sociale, dhe nuk ka hezituar ta publikojë edhe foton e fundit.