Vrasja dhe plagosja në Marmull të Gjakovës: Viktimat dhe i dyshuari janë fqinjë mes vete

Policia e Kosovës ka arritur të identifikojë të dyshuarin për vrasjen e T.B., që ndodhi para pak minutash në fshatin Marmull të Gjakovës, dhe plagosjen e një personi tjetër.


I njëjti është vënë në kërkim nga policia në Gjakovë, pasi është larguar menjëherë nga vendi ku kreu krimin.

Reporteri.net merr vesh se viktimat janë fqinjë me të dyshuarin, që po ashtu është nga fshati Marmull i Gjakovës.

Ngjarjen që ka ndodhur para pak minutash e konfirmuar për Reporteri.net Stacioni Policor në Gjakovë. /Reporteri.net/.