×
Reporteri TV

Agjencitë e funeraleve dhe BIK-u “kapen” për arkivole

Reporteri
05 Shtator 2019 | 16:00

Agjencitë e funeraleve dhe BIK-u “kapen” për arkivole dhe dërrasa të varreve.

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!