×
Reporteri TV

Dritat e fikura për festë

Reporteri
30 Dhjetor 2019 | 20:00

Gruan e largoi burri nga shtëpia, tani kërkon ndihmë për të dhe 2 fëmijët që jetojnë në kasolle

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!