×
Reporteri TV

Gjyshi dhe gjyshja takojnë nipin e kthyer nga Siria

Reporteri
22 Prill 2019 | 20:10

Këto përqafime plot mall, po ndodhin pas shumë vitesh distancë mes kësaj familje. Dy të moshuar po takojnë nipin dhe nusen e djalit të vrarë, pas kthimit të tyre nga Siria.

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!