×
Reporteri TV

REPORTERI/INTERVISTA: Kadri Veseli

Reporteri
21 Prill 2020 | 21:00

Kadri Veseli në një intervistë për Gazetën Online ‘Reporteri.net’ thotë se VV e LDK i dërguan njerëz për të krijuar koalicion qeverisës

Autor: Mentor Gjergjaj
Realizimi: Raif Selimi (Cut to Create Media) dhe Diellor Hana

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!