×
Reporteri TV

REPORTERI/INTERVISTA: Lutfi Haziri

Reporteri
16 Maj 2020 | 20:15

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, në një intervistë për Reporteri.net, thotë se Ministrat e Qeverisë Kurti janë në listë të zezë për viza amerikane. Sipas tij, SHBA-të nuk e rrezuan Qeverinë. Ndiqeni… 

Autor: Shkumbin B. Kajtazi
Realizimi: Friends Produciton dhe Diellor Hana

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!