×
Reporteri TV

SHOW TIME: Afrim Muçiqi dhe Vesa Smolica (Gossip: Tuna/Ermal Fejzullahu, Albatrit Muçiqi)

Reporteri
16 Janar 2021 | 19:30

SHOW TIME me Blerta Veseli: Afrim Muçiqi dhe Vesa Smolica (Gossip: Tuna / Ermal Fejzullahu, Albatrit Muçiqi) [Ep. 2 – 16.01.2021]

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!