×
 • Show Time
 • Show Time

  Alketa Vejsiu në një linjë me ‘trendet’: Tani po jetojmë në kohën e suksesit të Luiz Ejllit

  Reporteri
  29 Janar 2023 | 20:31

  Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi moderatorja është shfaqur në një video duke kënduar këngën e re të Miley Cyrus “Flowers”.

  “Jam fiksuar me këtë këngë dhe nuk jam e vetmja,”-shkruan Alketa krahas videos. Me këtë këngë, këngëtarja ka korrur sukses që ditën e parë të publikimit. Këtë sukses të Miley, Alketa e ka paralelizuar me suksesin që po korr Luiz Ejlli, banori i “Big Brother Vip”.

  “Eshtë koha e suksesit të Miley Cyrus dhe Luiz Ejllit,”-ka shkruar më tej modertorja.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!