×
 • Show Time
 • Show Time

  Bëhet virale huqja e modeles shqiptare: Këtë Evropian jam me Brazilin

  Reporteri
  18 Qershor 2024 | 19:44

  Për të diskutuar Evropianin, në televizionet shqiptare, më së shumti ftohen politikanë, artistë, modele, dhe rrallë ndonjë specialist futbolli apo ish-futbollist.

  Dhe normalisht, nëse hap TV, dëgjon çmendurira.

  Një modele e ftuar në RTSH, e pyetur se me kë është këtë Evropian, pasi u mendua pak, tha se është me Brazilin.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!