×
 • Show Time
 • Show Time

  Beniada flet për herë të parë për ndarjen nga i dashuri: Meriton më të mirën

  Reporteri
  19 Shtator 2023 | 12:42

  Beniada Nishani ka folur për herë të parë për ndarjen e saj.

  Modelja e njohur pas daljes nga BBV u përfol për një lidhje dashurie me Blerti Hajdari, e cila nuk u konfirmua zyrtarisht nga asnjëra palë asnjëherë.

  Beniada fliste për lidhjen pa e zbuluar identitetin e partnerit, të cilin mediat dhe publiku e dinin tashmë.
  Lidhja e tyre përfundoi disa muaj më parë, ndërsa Beniada foli më në fund për të.

  “Ka rëndësi çfarë ne jetojmë. Edhe nëse një lidhje mbaron ka rëndësi ta kemi shijuar. Si ka shkuar, ka shkuar, s’ka rëndësi. Ne duhet të marrim vetëm kujtimet e bukura. I uroj më të mirën vetes dhe atij personi sepse meriton më të mirën. Kur je pozitive të shkojnë gjërat mbarë. Edhe nëse kam kaluar një verë me ulje-ngritje, jam e lumtur. Tani jam single dhe mendoj se do vijë një dashuri shumë e bukur”, tha ajo.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!