×
 • Show Time
 • Show Time

  Bledi Mane e quan “mosmirënjohës” kryeministrin Kurti

  Reporteri
  02 Qershor 2023 | 10:36

  Ish-konkurrentët e BBVA, Bledi Mane dhe Nita Latifi pas daljes nga shtëpia, nuk kanë ruajtur një raport miqësor pas përfundimit të edicionit të dytë të formatit televiziv. Dyshja shpesh herë kanë thumbuar njëri-tjetrin.

  Bledi ka qenë ai që s’ka lënë moment pa e përfshirë Nitën e pa e komentuar, e kështu ka bërë edhe në postimin e fundit.

  Ai e quan Nitën mosmirënjohëse sërish, e madje e krahason me kryeministrin e Kosovës.

  ‘Albin Kurti mosmirënjohes si Nita! Imagjinoni sikur një moment Shtetet e Bashkuara te Amerikës dhe NATO te tërheqin prezencën e tyre ushtarake nga Kosova ashtu siç bene 2 vjet me pare ne Afganistan.. Kush do ta mbroje pavarësine e Republikes së Kosovës, ushtria e Albin Kurtit apo ushtria e Niko Peleshit?’- shkruan Mane.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!