×
 • Show Time
 • Show Time

  Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren

  Reporteri
  25 Maj 2023 | 21:03

  Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto së fundmi me moderatoren shumë të dashur për publikun, Bora Zemani.

  Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë.

  Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!