×
 • Show Time
 • Show Time

  Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen dje në dasmën e Elgitit dhe Kleas

  Reporteri
  05 Qershor 2023 | 8:51

  Dje Elgit Doda dhe Klea Huta kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

  Të pranishëm kanë qenë edhe Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

  Bora dhe Donaldi janë veshur në rozë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!