×
 • Show Time
 • Show Time

  Butrint Imeri marton vëllain, dalin pamje nga festa

  Reporteri
  02 Qershor 2023 | 7:35

  Dita e sotme është e veçantë për familjen e Butrint Imerit.

  Këngëtari i njohur marton vëllain.

  Pamjet Butrinti i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku ka pozuar me çiftin e ri dhe po ashtu me dasmorë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!