×
 • Show Time
 • Show Time

  Dafina Zeqiri përkrah hapur dy banorët: Team Efi & Luiz

  Reporteri
  01 Shkurt 2023 | 7:31

  Luizi dhe Kiara tashmë janë bërë personazhe shumë të dashur për publikun.

  Së fundi një simpati për ta ka treguar edhe një këngëtare shumë e suksesshme shqiptare.

  Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin.

  Dafina përmes një storje në ‘Instagram’ ka zbuluar se është shikuese e “BBVA”.

  “Team Efi & Luiz”, ka shkruar ajo.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!