×
 • Show Time
 • Show Time

  Dafina Zeqiri publikon momente intime me të dashurin e ri

  Reporteri
  27 Shtator 2023 | 8:37

  Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat pasi është përfolur për bashkëpunimin e saj me reperin, Mozzik.

  Pak orë më vonë, ajo ka surprizuar përsëri, kësaj radhe duke postuar disa video me të dashurin e saj.

  Dafina ka vendosur këmbët përmbi të dhe fokusin e ka lënë të dora e tij që po e ledhaton.

  Duket se çifti i ri po shijojnë në maksimum ditët e para të lidhjes.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!