×
 • Show Time
 • Show Time

  “E kam shoqe, por nuk e njoha”, Milaim Zeka habitet me fotot e Arjola Demirit para ndërhyrjeve

  Reporteri
  01 Tetor 2022 | 12:18

  Milaim Zeka ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Glamour Zone”. Ish-deputeti, iu nënshtrua dhe një kuizi që moderatorja kishte përgatitur për të.

  Ajo i ka treguar disa personazhe shumë të njohur të skenës shqiptare, përpara ndërhyrjeve.

  Ndër to ishte dhe aktorja tropojane Arjola Demiri.

  Milaim Zeka tha: “Shoqe e kam Arjolën por nuk e njoha, përpara operacioneve. Ka ndryshuar shumë.”

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!