×
 • Show Time
 • Show Time

  Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram

  Reporteri
  25 Maj 2023 | 21:24

  Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duket se është fans i Luizit.

  Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bjën dhe këngëtarin Luiz Ejlli .

  Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen.

  Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi hapur mbështetjen e tij për kandidatin Socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë.

  Postimi i Taulant Ballës: 

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps)

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!