×
 • Show Time
 • Show Time

  Efi flet për marrëdhënien që ka me Luizin dhe Oltën

  Reporteri
  19 Nëntor 2023 | 13:09

  Finalistja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes ishte ndër ish-banoret më të komentuara.

  Ajo mbetet e tillë, ndonëse për një kohë ka qëndruar larg qendrës së vëmendjes dhe paraqitjeve televizive.

  Por, së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku edhe foli për marrëdhëniet që aktualisht ka me dy ish-banorët e tjetër të BBVA, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

  Efi u shpreh se tani që kanë kaluar muaj nga përfundim i edicionit të dytë të BBVA, ajo nuk kanë asnjë kontakt me dyshen e lartpërmendur.

  “Nuk është më qefjmbetje, rrugët tona thjesht u ndan, secili ka marr drejtimin e vet edhe kaq, nuk asnjë lloj emocion ndaj tyre, as negativ as pozitiv”, u shpreh Efi.

  Tuje, në media rozë prej javësh qarkullojnë raportime se Luiz dhe partnerja e tij Kiara Tito po bëhen prindër për herë të parë, ndonëse një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga çifti.

  Efi tha se nuk e di nëse ky lajm është i vërtetë, por nëse është atëherë ajo do të uroj dyshen.

  “Nuk e di nëse është e vërtetë, nëse e marr vesh që është e vërtetë do e uroj me gjithë zemër, është një gjë shumë e bukur dhe më bëhet shumë qejfi për ta”, tha ajo.

  Kujtojmë që Efi ishte në mesin e finalistëve të BBVA bashkë me Luizin që u shpall fitues dhe dy finalistët e tjetër Kristin dhe Deamichel.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!