×
 • Show Time
 • Show Time

  Enca lë pas problemet me drejtësinë, nis pushimet luksoze

  Reporteri
  30 Shtator 2023 | 16:30

  Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestur për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj dhe më pas u lirua.

  Pas kontrollit në banesën e saj, në ballkon policia ka gjetur 5 vazo të mbjella me kanabis të mëdha.

  Por tani që është e lirë dhe pas disa ditëve qetësie është rikthyer me postimet e saj në Instagram.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!