×
 • Show Time
 • Show Time

  Fero thotë se ishte një “luan” gjatë lidhjes me Arbenitën

  Reporteri
  18 Shtator 2023 | 15:56

  Ish-reperi i njohur shqiptar, Fero, po vazhdon të jetë shumë i përfolur edhe pas largimit të tij nga muzika.

  Ai ka qenë në veçanti në titujt e mediave lidhur me jetën e tij private, përkatësisht raportet me partneren e tij Arbenita Ismajli.

  Kjo e fundit e kishte akuzuar publikisht për dhunë dhe madje e kishte denoncuar edhe në polici, gjersa edhe pas kësaj ngjarje u panë sërish bashkë.

  Së fundmi, ish-reperi gjilanas ka vendosur t’u tregojë ndjekësve të tij me anë të një metafore, se si ka qenë ai si partner i Arbenitës.

  Bëhet fjalë për një video ku shihet një luan, teksa ledhaton partneren e tij luaneshë.

  Unë kur isha me Arbenitës”, ka shkruar ish-reperi në mbishkrimin e këtij postimi.

  Përndryshe, muajin e kaluar Fero njoftoi se po hiqte dorë përfundimisht nga muzika, për t’iu përkushtuar fesë islame.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!