×
 • Show Time
 • Show Time

  Fjolla Morina publikon një foto të Anton Çettës, thotë se u realizua në shtëpinë e saj

  Reporteri
  04 Qershor 2023 | 14:16

  Fjolla Morina është bërë nostalgjike së fundmi dhe ka hapur arkivat me ndjekësit.

  Artistja, e cila ndiqet nga mijëra njerëz në Instagram, ka publikuar së fundmi disa fotografi të vjetra.

  Ajo ka kujtuar disa momente të veçanta, e madje i ka përshkruar dhe se kur kanë ndodhur.

  Në një prej tyre, këngëtarja shqiptare ka sjell shkrimtarin e patriotin shqiptar, Anton Çettën, ku thekson se imazhi u realizua në shtëpinë e saj.

  “Anton Çetta shumë vite më parë tek shtëpia jonë”, tha Morina.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!