×
 • Show Time
 • Show Time

  Ja pse Margot Robbie nuk e do një ribërje të filmit Barbie

  Reporteri
  27 Nëntor 2023 | 22:48

  Pavarësisht suksesit që pati, protagonistja e filmit Barbie, Margot Robbie, nuk dëshiron që filmi të ketë një vazhdim.

  Në një prononcim për Associated Press aktorja shprehet se filmi i parë i tha të gjitha në mënyrë të përkryer dhe nuk ka nevojë për triologji.

  “Mendoj se bëmë më të mirën në këtë film. Nuk e bëmë me qëllimin për të krijuar një trilogji apo diçka të tillë. Greta tregoi gjithçka në këtë film dhe nuk mund ta imagjinoj se çfarë do të ndodhë më pas“, u shpreh Margot Robbie.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!