×
 • Show Time
 • Show Time

  Jori Delli tregon për emisionin që do të marrë pjesë

  Reporteri
  04 Qershor 2023 | 21:05

  Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët.

  Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

  Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

  Jori Delli ka qenë e ftuar ditën e sotme në një nga rubrikat e emisionit “E Diell”, ku përveç debateve në studio ka treguar se shumë shpejt do të jetë pjesë e një projekti televiziv këtë verë në Top Channel dhe ai është “Kepi i Tundimeve”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!