×
 • Show Time
 • Show Time

  Kiara befason me përgjigjen kur pyetet nëse është dashuruar me Luizin

  Reporteri
  30 Janar 2023 | 8:33

  Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë krijuar një raport shumë të afërt me njëri-tjetrin.

  Luizi ia ka shprehur hapur dashurinë moderatores në vazhdimësi, ndërkohë që Kiara ka qenë më e rezervuar.

  Megjithatë, ata po vazhdojnë të krijojnë situata të shumta brenda shtëpisë përfshirë batutat e ngacmimet.

  Së fundmi konkurrentët duhej t’i përgjigjeshin disa pyetjeve dhe në këtë nuk munguan as ato për marrëdhënien Luiz-Kiara.

  E pyetur nëse është dashuruar brenda shtëpisë, referuar Luizit, ajo tha: “Deri diku”.

  “Ndoshta keqkuptohet se jam natyrë pak e ftohtë. Jam natyrë pasionante dhe nuk dua ta shfaq pasionin këtu brenda në sy të të gjithëve”, vazhdoi më tej ajo.

  Kjo përgjigje e ka lënë të befasuar Luizin, i cili u ngrit në këmbë dhe më pas filluan brohoritjet nga të tjerët.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!