×
 • Show Time
 • Show Time

  Kreshnik Gjergji publikon video nga shtrati me Dafinën

  Reporteri
  18 Nëntor 2023 | 14:59

  Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë një nga çiftet më të komentuar së fundmi e duket se dyshja kanë vendosur ta shijojnë publikisht lidhjen e tyre.

  Këtë herë ishte Kreshniku ai i cili ndau një video nga shtrati me partneren e tij.

  Dafina shihet teksa hidhet në krevat, ndërsa Kreshniku dëgjohet t’i thotë: “Boll tash boll”.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!