×
 • Show Time
 • Show Time

  Kris Jenner harron se ka një apartament në Beverly Hills

  Reporteri
  23 Shtator 2022 | 20:16

  “E urrej ta them këtë sepse është shumë qesharake”. Kris Jenner ka shokuar fansat kur ka thënë se ajo ka harruar se ka në pronësi një apartament në Beverly Hills…për shkak se e përdorë atë për ta ruajtur shampanjën dhe për t’i mbështjellë dhuratat e Krishtlindjeve

  Kris Jenner i ka shokuar teleshikuesit e The Kardashians gjatë një debati të enjten në premierën e dytë, teksa ka pranuar se në një moment kishte harruar se kishte një apartament, të cilin e posedonte.

  Biznesmenja 66 vjeçare – e cila raportohet se ka një rrjet te të ardhurave 170 milionë dollarë – është parë duke ia treguar këtë apartament fansave që është në Beverly Hills të cilin e përdorë për ta ruajtur shampanjën dhe për të mbështjellë dhuratat e ditëlindjes.

  Ajo ka udhëtuar me vajzën e saj, Khlo Kardashian (38) në një udhëtim e cila është tallur me nënën e saj se “është aq e pasur saqë harron se cilat janë pronat e saj”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!