×
 • Show Time
 • Show Time

  Kristi për marrëdhënien e Luizit me Kiarën: Ai është i stresuar e me dyshime, po i mbaron pasioni

  Reporteri
  04 Qershor 2023 | 21:35

  Banori i Big Brother VIP Albania Krist Alija ka dhënë mendimin e tij për marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës.

  Ai është shprehur se Luizin pas daljes së “Big Brother” e shikon shumë të stresuar, të paqartë dhe me dyshime, ku thekson se pasioni mes çiftit sa vjen dhe po zbehet, raporton Top Chanel.

  Krist Aliaj: Luizin e shikoj pak të stresuar, të paqartë dhe me dyshime për shumë gjëra, por shpresoj t’i përballojë të gjitha?

  Erjola Doci: Po të dashuruar e sheh?

  Krist Aliaj: Logjikisht pas 5 muajsh që je aty brenda, pasioni fillestar, ai po mbaron dhe po zbehet, dhe duket.

  Erjola Doci: Pasioni mes çiftit po thua?

  Krist Aliaj: Po, po po zbehet. Duhet të kërkojnë mënyra të tjera ta mbajnë atë pasionin lart dhe të bëjnë projekte me njëri-tjetrin pse jo.

  Ronaldo Sharka: Po ti ku e ke kuptuar për shembull?

  Krist Aliaj: E kuptoj, e ndjej tek energjia e Luizit, ndihen ato gjëra. Ka disa gjëra që nuk shikohen, që janë intuitave dhe që unë i kuptoj shumë mirë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!