×
 • Show Time
 • Show Time

  Kujt po i thotë Emi ‘Kthehu prap’?

  Reporteri
  07 Mars 2022 | 20:04

  Se kanë një talent në muzikë, e ka treguar.

  Këngëtarja bukuroshe, Emi, ka lansuar një projekt të titulluar ‘Kthehu prap’.

  Ky projekt është realizim i Bini Diez dhe u finalizua me klip nga XL Films.

  Mirëpo, ky s’do jetë projekti i saj i vetëm, pasi, së shpejti do vijë edhe me këngë të reja.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!