×
 • Show Time
 • Show Time

  Kur produksionit i mungojnë idetë – Krijuesit e klipit të ri të Dafina Zeqirit kopjojnë ashiqare spotin e Coldplay me Beyonce

  Reporteri
  19 Shtator 2023 | 15:09

  Dafina Zeqiri, sot ka publikuar këngë në bashkëpunim me Bruno dhe Klajdi Haruni të quajtur Xhane Xhane. Por, ajo që bie në sy është kopjimi i spotit.

  Dafina Zeqiri, në videoklipin që ia ka realizuar Entermedia, duket krejt si këngëtarja e njohur Beyonce, në videoklipin e këngës Hymn for The Weekend me të famshmit, Coldplay, shkruan gazeta online Reporteri.net.

  Por, bie në sy edhe tërë videoklipi me ngjashmëritë që ka me klipin e këngës së njohur botërisht, publikuar vite më parë nga dy yje global.

  Ndryshe, Dafina Zeqiri këtë vit ka qenë shumë aktive, derisa ka publikuar bashkëpunime të ndryshme me këngëtarë.

  Shikojini videot e këngëve të publikuara nga Dafina Zeqiri, dhe atë të Beyonces me Coldplay, dhe binduni vet për ngjashmëritë!

   

  Dafina
  Dafina
  Beyonce
  Beyonce
  Pjesë e shkëputur nga Hymn for the weekend
  Pjesë e shkëputur nga Hymn for the weekend
  Pjesë e shkëputur nga Xhane Xhane
  Pjesë e shkëputur nga Xhane Xhane

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!