×
 • Show Time
 • Show Time

  Luizi i thotë Kiarës: Një puthje na nxjerr fitues nga BBVIP

  Reporteri
  28 Janar 2023 | 9:19

  Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.

  Kiara e ka pyetur Luizin se pse është me kaq rëndësi për të puthja mes të dyve.

  Luizi ia ka kthyer se jemi në lojë dhe kjo puthje mund të na mbajë gjatë brenda shtëpisë, madje duke dalë edhe fitues.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!