×
 • Show Time
 • Show Time

  Luizi pyetet për BBV3, ai thumbon keq banorët

  Reporteri
  20 Shkurt 2024 | 18:13

  Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Albania 2’ Luiz Ejlli në një video që është shpërndarë nga fansat dëgjohet duke fol për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

  Teksa i është drejtuar një ndjekës ai shprehet “Ky BIG-u i ri si me kanë duke shiku Përputhen”.

  Kujtojmë se Luizi vitin e kaluar ishte personi më i përfolur në mediat rozë, pasi në lojën e tij kishte thyer shumë barriera dhe njihet si një nga lojtarët spektakolarë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!