×
 • Show Time
 • Show Time

  Luizi vendos ta mbajë Kiarën përherë me vete

  Reporteri
  05 Mars 2023 | 17:49

  Më në fund sot Luizit i është plotësuar një tjetër dëshirë. Prej kohësh ai ka dashur të bëjë një tatuazh dhe sot e ka realizuar.

  Fillimisht mendoi të bënte syrin e Big Brother dhe firmën e Kiarës, por pasi u konsultua vendosi të bënte syrin e Kiarës dhe firmën e saj.

  Në fakt në të vërtetë doli diçka shumë e bukur dhe tashmë Luizi do ta mbajë përherë Kiarën në trupin e tij.

  Shpesh ai i thotë : “Të hëngsha syrin” dhe si me shaka i tha asaj sot para se të fillonte tatuazhin së tashmë syrin e saj mund ta puthë sa herë të dojë madje edhe kur të jenë të mërzitur.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!