×
 • Show Time
 • Show Time

  Melinda Ademi me fotosesion të mrekullueshëm për ditëlindjen e 28-të

  Reporteri
  19 Nëntor 2023 | 16:58

  Bukuroshja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, feston ditën e sotme (e diel) ditëlindjen.

  E lindur më 19 nëntor të vitit 1995, ajo ka mbushur plot 28 vite jetë.

  Artistja me këtë rast ka shpërndarë një set të ri fotografik, me anë të të cilit prezanton dhuratat që ia kanë bërë për ditën speciale.

  Krijuesja e hitit “Mëkatare” është shfaqur me një fustan të gjatë shkëlqyes, që po ashtu ia ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

  “Është ditëlindja ime”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

  Të shumta qenë urimet e dedikimet që mori nga miqtë e fansat në pjesën për komente.

  Melinda ndryshe është prej disa vitesh pjesë e skenës dhe deri më tani ka lansuar hite të shumta. /Telegrafi/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!