×
 • Show Time
 • Show Time

  Modelja e famshme zhvishet në stadium, policia e dëbon

  Reporteri
  16 Nëntor 2023 | 20:49

  Modelja e njohur amerikane Danny Banks ka ngacmuar imagjinatën e fansave të bejsbollit së fundmi, teksa është zhveshur në një stadium.

  Ajo ishte duke ndjekur nga tribuna ndeshjen e bejsbollit të Raiders në Las Vegas, kur shkoi përtej limiteve me sjelljen e saj.

  View this post on Instagram

  A post shared by Big Danii ❄️🐇 (@danii.banks)

  Siç shihet edhe nga videot e shpërndara në rrjet sociale, Banks ngre bluzën që mban veshur duke dalë topless para kamerave.

  Kjo lëvizje provokuese e modeles është vënë re nga policia dhe sigurimi i stadiumit, të cilët në mënyrë diskrete iu afruan dhe i kërkuan të largohej.

  Për fatin e saj të mirë pasi u dëbua, ajo nuk u arrestua dhe as u gjobit nga autoritetet.

  Sa për sfidën, Raiders mposhtën 16-12 New York Jets.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!