×
 • Show Time
 • Show Time

  Moderatores i bie të fikët gjatë transmetimit, momenti kur u rrëzua

  Reporteri
  20 Mars 2023 | 10:01

  Një moderatore e motit pati probleme shëndetësore dhe i ra të fikët gjatë transmetimit direkt.

  Dailymail shkroi se moderatorja e motit, Alissa Carlson Schwartz, në “CBS LA”, lëndoi kokën kur ra pranë tavolinës, e më pas stafi reagoi për t’i dalë në ndihmë.

  Më vonë, moderatorja shkroi se është mirë dhe ka falënderuar shikuesit për mbështetjen.

   

  Ende është e paqartë se çka i kishte ndodhur Schwartzit, por nga dyshimet e para u tha se i kishte rënë të fikët.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!