×
 • Show Time
 • Show Time

  “Mu mbushën sytë me lot”, çfarë ndodhi që Luizi u përlot mbrëmë?

  Reporteri
  01 Shkurt 2023 | 9:00

  Bjordi Mezini është banori që u eliminua gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i madh.

  U duk se shumë prej banorëve u mërzitën që regjisori i njohur nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Madje edhe Luiz Ejlli është prekur nga largimi i Bjordit.

  Teksa të gjithë banorët po e përcillnin për te dera, Kiara Tito dëgjohet teksa thotë: “Bjordi po qan për ty”, duke iu referuar Luizit.

  Ndërkohë këngëtari i njohur e pranon edhe vetë këtë gjë dhe shton: “Mu mbushën sytë me lot, e kam seriozisht. Ta mbash mend. Do të kem shumë shok sa të dalim jashtë”.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!