×
 • Show Time
 • Show Time

  Ndodh më në fund, Donaldi e puth Beatrixën në buzë

  Reporteri
  02 Dhjetor 2021 | 19:51

  Donaldi dhe Beatrixa minuta më parë janë shfaqur tejet të afruar me njëri-tjetrin.

  Dyshja e cila ka tri ditë që kanë shprehur pëlqimin mes vete, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

  Derisa po rrinin në dhomën e gjumit, Donaldi i afrohet Beatrixës, teksa prek buzët e saj me të tijat.

  Mirëpo, nuk zgjat shumë dhe prova javore ua prish këtë moment atyre.

  Derisa puthja e tyre e parë erdhi te krevati i Donaldit, kur të dy ishin shtrirë pranë njëri-tjetrit.

  Kujtojmë se kjo puthje mes tyre vie tri javë pasi Donaldi i dërgoi varësen Bora Zemanit në 3 vjetorin e njohjes së tyre./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!