×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas 20 vitesh, prishen shoqet e ngushta Diellza Kolgeci e Afërdita Paqarada

  Reporteri
  18 Nëntor 2023 | 20:48

  Shoqëria e Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolegecit mbijetoi për shumë vite. Por, siç duket dy ikonat e bukurisë shqiptare kanë prishur raportet e tyre pas 20 vitesh.

  Prive raporton se ato më nuk flasin me njëra tjetrën.

  Dyshja nuk ndiqen më as në Instagram.

  Po ashtu, as Ballon Shqiptare nuk do të realizohet më nga të dyja.

  Aktualisht atë po e realizon vetëm Diellza.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!