×
 • Show Time
 • Show Time

  Pas hyrjes së Sabianit në Big Brother VIP Albania, Keisi dhe Kristi puthen fshehurazi

  Reporteri
  05 Mars 2023 | 15:06

  Këngëtari i njohur, Sabiani u bë mbrëmë (e shtunë) pjesë e Big Brother VIP Albania.

  Hyrja e tij ngjalli reagime të shumta për shkak të romancës që ka krijuar vajza e tij Keisi me banorin tjetër, Kristi Aliaj.

  Qëndrimi i Sabianit në shtëpinë e famshme duket se do të jetë një pengesë për çifti pasi para hyrje këngëtari është shprehur kundër këtij raporti, madje ai ka mbajtur distancë me Kristi që në kontaktin e tyre të parë.

  Por dyshja, Keisi dhe Kristi kanë gjetur mënyrën për t’i dhuruar puthje njëri-tjetrin, ndonëse kanë qëndruar të distancuar për shkak të Sabianit.

  Në orët e vona të natës së kaluar, Kristi ka kërkuar që Keisi t’i dhuronte një puthje kur të tjerët ishin në gjumë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!